Netwerkcoördinatie

Boulevard Léopold II, 184 D – Leopold II-laan 184 D

Bruxelles 1080 – Brussel

F: 02/319.52.47

Kathleen Coppens                                          Email: k.coppens@bru-stars.be

Tel.: 0474 42 60 77

Permanentie Mobiele teams van het netwerk Bru-Stars

Ma-Vrij: van 9u-12u en van 13u-16u

Tel: 0485 71 19 42

Team organiser Mobiele teams

Rédouane Boukhari                                       Email: r.boukhari@bru-stars.be

                                                                                              Tel: 0488 40 78 59



Netwerkartsen

Dr. Anne FRANCOIS        MT 11-15 jaar                                   Email : a.francois@bru-stars.be

Dr. Karim ODR                   MT 0-11 ans + Tweetalig              Email : k.odr@bru-stars.be

Dr. Boris ROSENFELD     MT 16-23 jaar                                 Email : b.rosenfeld@bru-stars.be

Dr. Carine DEBUCK          MT Forensisch/Justitieel             Email : c.debuck@bru-stars.be

CROSSLINK Intersectorale Consult & Liaison

Katrien Bonneu , KOPP-KOAP, scharnierleeftijd en personeelsuitwisseling 

Email; k.bonneu@bru-stars.be               Tel : 0492 97 82 27

Geert Schelkens, Precariteit, migratie en cultuursensitieve zorg   

Email: g.schelkens@bru-stars.be            Tel: 0492 72 93 60

Gautier Goddefroy, Dubbeldiagnose

Email: g.goddefroy@bru-stars.be             Tel: 0488 55 54 52

Case managers

Bélinda Noé

Email: b.noe@bru-stars.be                         Tel: 0488 55 47 45

Sophie Raes

Email : s.raes@bru-stars.be                       Tel: 0487 63 87 41

Connect Vroegdetectie en -Interventie

Connect 0-3 jaar: vroegdetectie- en interventie van psychische moeilijkheden bij jonge kinderen 

Laura Kaiser                                                      Tel : 0489 32 18 79 (momenteel in zwangerschapsverlof)

                                                                               Email : l.kaiser@bru-stars.be

Sabrina Taban                                                  Tel : 0488 40 74 54

                                                                               Email : s.taban@bru-stars.be

Ilona Dervaux                                                   Tel : 0491 15 22 91

                                                                               Email : i.dervaux@bru-stars.be 

 Connect 10-12 jaar: Vroegdetectie- en interventie van psychische moeilijkheden bij kinderen 

Connect 16-23 jaar: vroegdetectie- en interventie van psychotische en andere psychiatrische problemen (vroegere VDIP-team)

Outreach GGZ

K-crisisbedden

 

 

 

 

Contactgegevens– Telefoonnummer + adres

St LUC/FR

1 bed (de helft van het jaar geopend)

Meisjes en jongens

0 tot 12 jaar

 

 

UZ Brussel/NL

 

2 bedden

Meisjes en jongens

 

6 tot 12 jaar en 12 tot 18 jaar

 

 

HUDERF – CHUB FR/NL

 

2 bedden

Meisjes en jongens

 

8 tot 14 jaar

 

Brugmann – CHUB FR/NL

 

1.5 bedden

Meisjes en jongens

 

16 tot 23 jaar

 

Erasme FR

 

2 bedden

Meisjes en jongens

 

13 tot 18 jaar

 

St. Jean FR/NL

 

1 bed

Meisjes en jongens

 

3 tot 12 jaar

 

CHJT FR/NL

 

1 bed

Jongens

14 tot 18 jaar

 

Epsylon (AREA+) FR

 

2 bedden

Meisjes en jongens 

 

12 tot 18 jaar

 

Een crisis is geen spoedgeval!! 

  • Voor een spoedgeval: 112
  • Politie: 101
  • Of het dichtsbijzijnde ziekenhuis
    • Erasmus
    • Brugmann
    • St. Luc
    • UZ Brussel

In het volgende document vindt u een overzicht van de K-crisisbedden per provincie: ggkj_pool crisis-K_smea_pool K de crise