Contact

Bru-Stars

Boulevard Léopold II, 184 D – Leopold II-laan 184 D

Bruxelles 1080 – Brussel

Geïntegreerde Permanentie van het netwerk Bru-Stars

Ma-Vrij: van 9u-12u en van 13u-16u

Tel: 0485 71 19 42

 

Netwerkcoördinatie Bru-Stars

Kathleen Coppens                                          Email: k.coppens@bru-stars.be

Tel.: 0474 42 60 77

 

Team organisers

Rédouane Boukhari (Mobiele teams 0-11j, Tweetalig en Forensisch)                                    

Tel: 0488 40 78 59                                      Email: r.boukhari@bru-stars.be

Anja Demasure (geïntegreerde permanentie)    

Tel:   0470/90.30.83                                   Email: a.demasure@bru-stars.be 

Caroline Jonckheere (Mobilel teams 12-15j en 16-23j)                                

Tel : 0496 26 23 37                                      Email : c.jonckheere@bru-stars.be 

 

Netwerkartsen

Dr. Anne François        MT 12-15 jaar                                 Email : a.francois@bru-stars.be

Dr. Sophie Maes           MT 16-23 jaar                                 Email: s.maes@bru-stars.be 

Dr. Marc Mertens         Mobiel tweetalig team                  Email: m.mertens@bru-stars.be 

Dr. Karim Odr                MT 0-11 jaar                                   Email : k.odr@bru-stars.be

Dr. Carine De Buck       MT Forensisch/Justitieel            Email : c.debuck@bru-stars.be

 

CROSSLINK Intersectorale Consult & Liaison

Julie Degée, KOPP-KOAP, transitieleeftijd (16-23j)

Email: j.degee@bru-stars.be                    Tel : 0498/92 14 43

 

Caroline Grégoire, Perinataliteit en jonge kinderen

Email: c.gregoire@bru-stars.be                 Tel :  0490/57 97 45

 

Jessy Poels, Perinataliteit en jonge kinderen

Email: j.poels@bru-stars.be                       Tel: 0488 40 72 31

 

Geert Schelkens, Precariteit, migratie en cultuursensitieve zorg   

Email: g.schelkens@bru-stars.be            Tel : 0492 72 93 60

 

 

Case managers

Catherine Lukaschewitsch

Email: c.lukaschewitsch@bru-stars.be    Tel : 0493 09 37 39

Bélinda Noé

Email: b.noe@bru-stars.be                         Tel: 0488 55 47 45

 

Participatiecoach

Bénédicte Vanhamme 

Email: b.vanhamme@bru-stars.be            Tel : 0492/11 23 80 

 

Connect Vroegdetectie en -Interventie

Connect 0-3 jaar: vroegdetectie- en interventie van psychische moeilijkheden bij jonge kinderen 

FR vragen: Marine Eich        Email: m.eich@bru-stars.be                  Tel: 0490/56 13 41

 NL vragen: Aanmeldingen via 02/511 06 60 (secretariaat)

 

Outreach GGZ

K-crisisbedden

 

 

 

 

Contactgegevens– Telefoonnummer + adres

St LUC/FR

1 bed (de helft van het jaar geopend)

Meisjes en jongens

0 tot 12 jaar

 

 

UZ Brussel/NL

 

2 bedden

Meisjes en jongens

 

6 tot 12 jaar en 12 tot 18 jaar

 

 

HUDERF – CHUB FR/NL

 

2 bedden

Meisjes en jongens

 

8 tot 14 jaar

 

Brugmann – CHUB FR/NL

 

1.5 bedden

Meisjes en jongens

 

16 tot 23 jaar

 

Erasme FR

 

2 bedden

Meisjes en jongens

 

13 tot 18 jaar

 

St. Jean FR/NL

 

1 bed

Meisjes en jongens

 

3 tot 12 jaar

 

CHJT FR/NL

 

1 bed

Jongens

12 tot 18 jaar

 

Epsylon (AREA+) FR

 

2 bedden

Meisjes en jongens 

 

12 tot 18 jaar

 

Een crisis is geen spoedgeval!! 

  • Voor een spoedgeval: 112
  • Politie: 101
  • Of het dichtsbijzijnde ziekenhuis
    • Erasmus
    • Brugmann
    • St. Luc
    • UZ Brussel

In het volgende document vindt u een overzicht van de K-crisisbedden per provincie: ggkj_pool crisis-K_smea_pool K de crise